| Sophie2105 a întrebat:

Sallut ^_^ am o problema si vreau urgent raspunsuri!
Decii... eu si parintii mei plecam in 28 iunie in Ungaria. Ei stau o saptamana dar eu stau pana in luna august, si ziua mamei mele este in 12 iulie, cand ea va fi deja acasa si nu voi avea cum sa ii dau cadoul deci vreau sa il dau inainte sa plece ai de acolo.
Vreau idei de cadouri sub 30 lei, care sa nu fie vizibile in valiza sa nu il vada! o iubesc mult si vreau ceva special! Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Alicia98 a răspuns:

Fa-i ceva manual. Daca esti talentata poti sa ii faci o brosa, un medalion sau alte accesorii mici din Fimo (un fel de plastelina care se pune la cuptor ) sau din lut. Sau poti sa cumperi o cana cu un mesaj sau un magnet, sau poti sa cumperi o cana simpla pe care sa scrii tu ceva. Sunt multe optiuni, gandeste-te la ceva si fii cat mai originala si creativa! Oricum stiu ca mama ta va primi ce va frumos, simt eu asta! Bafta happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

INcearca o cana cu un mesaj..sau un tricou ceva

| KeNNT3D a răspuns:

Salut,un prafum fainn, o cutie mica cu multe felicitari..Cam atata nu stiu ce sa mai zic xD.

| FazzaNica a răspuns:

Mai bine ar fi sa-i dai cadoul mai apoi dupa ce te ve-i intoarce din Ungaria fiindca ii vei putea cadona ceva frumos o amintire mare atit despre Bulgaria cit si de la tine, totusi ceva autohton e mai Fainwinkingwinking

| alexutzu1238 a răspuns:

Ii poti lua ceva delicat, un inel, cercei, mergele, un parfum