| anonim_4396 a întrebat:

Sallz TPU, de curand m-am despartit de iubita mea, mai exact 2 luni, si am inceput sa ma plictisesc rau de tot asa singur...intrebarea este unde sa imi caut o noua partenera, de regula nu prea ies prin oras si ma plictisesc, si cand ies stau puptin ca nu am ce face, voi ce imi sugerati, ma gandesc ca ati trecut printr-o experienta asemanatoare si faza e ca imi vine sa renunt gandindu-ma la ce greu e sa gaseysc o alta fata, apoi sa o convingi si bla bla bla

Răspuns Câştigător
| FuckSchool a răspuns:

Incearca si tu sa mai iesi prin oras. Incearca sa iti gasesti o noua prietena. Poate iti recomanda vreun prieten sau ceva. Pur si simplu iesi in cautare. Eu ti-as spune sa nu renunti, deoarece sunt multe fete in lumea asta care asteapta un prieten. Mult succesc happy.

| eneandra77 a răspuns (pentru FuckSchool):

Eu inca asteptlaughing)

| FuckSchool a răspuns (pentru eneandra77):

Da si eu inca astept unul potrivit laughing.

24 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Fa-ti o viata sociala, un grup de prieteni cu care iesi la biliard / bowling, apuca-te de un sport, daca stai pe loc nu se intampla nimic.

| yourcrys a răspuns (pentru CrazyTeenager):

In mare parte ai dreptate, oricum am in plan de vreo 2 sap sa ma inscriu la inot....si pe 15 fac inscrierea

| CrazyTeenager a răspuns (pentru yourcrys):

Bun asa, sa stai pe loc uneori e bine, te relaxezi, te izolezi o perioada, dar te plictisesti, si neaparat, du-te in cluburi, atmosfera de acolo, bautura, te vor face sa treci la actiune mult mai usor, si crede-ma sunt multe tipe si usoare.

| yourcrys a răspuns (pentru CrazyTeenager):

Asa este, sunt multe tipe dar dupa cum zici tot tu sunt usoare, nu am nevoi de asa cevaa fiindca le gasesti oriunde, vreau ceva stabil

| CrazyTeenager a răspuns (pentru yourcrys):

Una, alta, nu iti strica distractia frate happy.

| yourcrys a răspuns (pentru CrazyTeenager):

Da, doar ca o sa intelegi la un momendat ca simti nevoia unei persoane mai mult decat apropiate, simti nevoia sa imparti ce ai cu cineva si dispare sentimentul ala care iti zice ca ai nevoie sa te distrezi, realizezi ca nu este de ajuns doar atat...

| CrazyTeenager a răspuns (pentru yourcrys):

Probabil, dupa cativa ml de vodka imi revine mereu thinking Succes cu ce ai de gand big grin.

| Juleuuss a răspuns:

Ia-ții prietenii și ieșiți la un suc / bere, sau cheamă-i la tine acasă. Du-te la un club ceva, sau stai, pe xat. rolling on the floor)

| pika? a răspuns:

Nu e chiar atat de greu sa iti faci o prietena, dupa parerea mea, in fine, vei cuceri tu o fata pana la urma cu sarmul tau laughing

| yourcrys a răspuns (pentru pika?):

Nu stiu.pai pe tine daca te abordeaza cineva ai zicci da din prima? nu cred, asta era si idee vreau si alte puncte de vedere, poate gresesc eu cu ceva

| pika? a răspuns (pentru yourcrys):

Mda ai dreptate

| KRIIIX a răspuns:

Frateeeeeee! Partenera nu iti faci de plictiseala!

| yourcrys a răspuns (pentru KRIIIX):

Am zis, nu doar din plictiseala, din lipsa a ocinversatie dukce...parca nu ai stii cum e si parca nu ai trecut si tu prin asanceva.ms oricum de raspuns:-)

| KRIIIX a răspuns (pentru yourcrys):

Conversatie poti face si cu florile frate, spune doar pentru sex! Pentru ca mai sus ai precizat ca trebuie sa o "convingi", deci succes frate!

| yourcrys a răspuns (pentru KRIIIX):

Ma refeream ca treuie sa o convingi sa fie cu tine ca nu o intrebi vrei sa fii cu mine? trebuie sa ai dai de inteles asta, in fine

| yourcrys a răspuns:

Mda, juleuss exact pe xat o sa dau peste o fata serioasa mm?rolling on the floor

| yourcrys a răspuns:

Mai astept si alte pareri:-)
PS: ti-am dat pm

| yourcrys a răspuns:

Nu vine nimeni cu ceva mai complex sa pot a dau si eu o funda?

| DiidiiDuuda a răspuns:

Hellau laughing. Ti-am mai raspuns waiting de data asta mai vreau o funda smug laughing)) da-mi id tau intr-un mesaj si poate te pot ajuta acolo daca imi dai mai multe detalii.

| Stefy_Stefana_1993 a răspuns:

Hey,daca esti prea disperat nu vei gasi una prea curand incearca sa astepti sa vina o fata la tine care are "acel ceva"care te-ar atrage pe tine la dansa si in plus nu poti sti locul ora anotimpul in care iti vei gasi o noua iubitahappy

| Iunikaaa a răspuns:

Nu e asa greu mereu.Depinde daca va potriviti!
Si iesi si tu mai des si mult! NU neaparat singr! Te sfatuiesc cu prieteni cu care poti vorbi daca nu au o prietena cu care sa te potrivesti, poate iti vor face cunostinta!winking

| vivian17 a răspuns:

Pai pentru inceput cauta pintr-un club vreo fata singura pe net unu care are aceleasi carecterizari ca ale tale! succes la femeie