| vagabond a întrebat:

Salu deci am 15 ani si pr mea are 13 si suntem impreuna de 1 luna si 3 zile si vinerea aceasta trebuie sa ne despartim deoarece ea pleaca undeva pentru toata vara si nu ne mai vedem 3 lunisad si ne iubim :X spuneti-mi o solutie sa nu ne despartim va rog

9 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Nu e motiv de despartire faptul ca nu va veti mai vedea timp de 3 luni. Spune-i ce simti pentru ea si asigur-o ca sentimentele nu se vor schimba in aceste 3 luni, ci vor ramane aceleasi si tu vei astepta cu nerabdare clipa reintalnirii.

| Beatrice_5910 a răspuns:

Pai nu va despartiti. 3 luni nu este asa mult timp ca doar exista telefon, net. Daca chiar va iubiti rezistati 3 luni!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca va iubiti, va veti iubi si peste 3 luni.

| VincentVlnt a răspuns:

Tine legatura cu ea vara la telefon happy sincer nu as intelege dc sa nu te desparti daca 3 luni stai pe bara happy NEXT! sunt multe fete frumoase =)

| PinkDea a răspuns:

Te duci cu ea ...sau ramane ea cu tine

| shory90 a răspuns:

Ai 15 anisori, ai viata inainte, nu spune nimeni sa te desparti de ea, ti legatura telefonic sau pe internet, dar vezi-ti mai mult de ale tale, adica gaseste o inlocuitoare pana se intoarce big grin (ai 15 ani si esti de o luna cu ea, inca nu cred ca va iubiti)

| Deniisze a răspuns:

Eu sunt de acord cu 'Brigaela'. Plus ca exista telefon, internet... 3 luni nu o sa mori...Gandeste-te la momentul in care o sa va revedeti :X.

| pisoias a răspuns:

Daca pleaca numai cat tine vacanta nu inseamna ca va despartiti ci dimpotriva acum va dati seama cel mai bine cat de profunde sunt sentimentele voastre(unul fata de celalalt). Daca relatia voastra ramane aceeasi in ciuda acestei separari temporare inseamna ca intre voi e cu adevarat dragoste. daca nu,,,

| alexgabyy29 a răspuns:

Pai vb cu ea la telefon sau pe net si ii faci o surpriza inainte sa plece astfel incat sa ii transmiti ca sentimentele tale pentru ea nu se vor schimba si tii legatura cu ea cat mai des tongue