| onse a întrebat:

Acum cateva zile mi-am facut o noua prietena la care tin foare mult.Ne plimbam, ne luam in brate dar cand e vorba de sarut ma emotionez foarte tare si nu o pot saruta. Ea vrea sa o sarut stiu sigur prin gesturile ei, dar eu ma emotionez cand se aproprie te mine de teama ca, daca nu o sarut bine. Ce ma sfatuiti sa fac?

Nu este prima prietena a mea am mai avut relati dar ea e altfel si am emoti ff mari.

8 răspunsuri:
| danielagoldica a răspuns:

Hai ca esti culmea de tot! ASa ceva nu am mai auzit!

| danielagoldica a răspuns:

Hai ca esti culmea de tot! ASa ceva nu am mai auzit!

| Siracuzia a răspuns:

Pai...de ce nu ai incredere in tine? De ce crezi ca nu o sa-i placa? Si chiar daca nu o sa ii placa felul in care saruti, crezi ca o sa te paraseasca? Mai bine ti-ai invinge temerile si ai saruta-o sincer, cu iubire si afectiune, din toata inima, si nu ai cum sa gresesti.Mult succes!happy

| myha a răspuns:

Pai vorbeste cu ea, si explica-i de ce te blochezi. Nu este nici o rusine. Daca nu ii spui o sa creada ca iti e scarba sau ceva de ea.cine stie.
Vorbeste cu ea. Prin vorba rezolvi totul
Succes!:*

| skinnylove a răspuns:

Hee hee...si eu am avut problema asta cu unii baieti happy.
stai linistit, ia'o incet, tine ochii inchisi si nu te mai gandi la nimic... NIMENI nu saruta gresit, fiecare are propriul stil. Poti sa ii si zici [daca te face sa capeti incredere] ca ai emotii, iar ea va sti ce sa faca. Bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu o vei saruta va crede ca nu o placi :|.
Nu exista lectii pentru sarut. Totul vine de la sine :). Lasa teama la o parte, inchide ochii si sarut-o. Dar sa nu fii incordat pentru ca vei strica totul :|.

http://www.sexpert.ro/......eusit.html

http://www.idieta.ro/......uitat.html

http://www.cumsaorice.ro/articol/Relatii/105/Cum-sa-sarut.html

multa bafta!;)

| AdyPunk a răspuns:

Ce draaacu' iti e rusine mda nu stiu vezi si tu pupate normal pe gura la inceput dupa incepi cu limba blah blah laughing
sti pana la sex asta e ultima etapa dupa te doare in pu** laughing

| alexandra288 a răspuns:

Daca tie frica inchide ochi si sarut-o si numara pana la zece
crede-ma sunt fata m-am sarutat de 100 de ori si toti au inchis ochi