| laur2000 a întrebat:

Salut am 14 ani si in curand voi merge la liceu in cls a9a,dar problema e ca voi pleca din oras ca am sa merg la liceu militar dar imi place foarte mult de o fata de la mine din cartier. ajutati-ma prin am spune ce sa fac sa stau cu ea si dupa sa se termine totul brusc ca am sa plec acolo sau sa o las balta.va rog frumos sugestii

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Este foarte greu sa mentii o relatie la distanta, mai ales la varsta asta si de la un liceu militar unde te vad toti ce faci. Daca esti deja cu fata, intreab-o pe ea ce e de facut. Daca nu, las-o in pace, ca nu faci altceva decat sa o chinui si pe ea si pe tine!

1 răspuns:
| pisoias a răspuns:

Nu cred ca-i o relatie de lunga durata.Tu nu vei putea veni acasa decat in vacante si nu stiu daca va merge.