| Twister09 a întrebat:

Salut. Am 26 de ani.
Sunt băiat la locul meu, nu beau, nu fumez, nu-mi place să-mi bat joc de fete, cau o relație stabila.
Cam cu toate fetele cu care am stat si-au bătut joc de mine.
Am făcut sex doar cu o singura fata, nu am experiență.
Credeți că este un defect ca nu am experiență și ca sunt la locul meu?
Pana la urmă voi găsi și eu pe cineva?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu. 2. Da.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

"Credeți că este un defect ca nu am experiență, și ca sunt la locul meu?"
Da. Dar sunt defecte minime, care nu te elimina din "concurs".

"Pana la urmă voi găsi și eu pe cineva?"
Asta e singura ta dorinta? Standarde n-ai?
Ocheste o anumita categorie de femei, sau chiar niste femei anume, si chinuie-te pana cand reusesti sa cuceresti.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Faptul că nu bei, că nu fumezi. Este un plus, PENTRU TINE. Nu pentru EA.
Pe EA o interesează iubirea. dragostea, atracția pe care o simte in burtică atunci cand te vede că vi.
Intrebarea ta ar trebui să sune cam așa. -Cum pot face o fată să se indrăgostească de mine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeMicUnCălător):

Alt virgin care da sfaturi despre femei rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, in societate este defect. Printre porci daca nu grohai esti mancat de porci. SImplu. Nu cred ca vei gasi pe cineva asa cum iti doresti, dar POATE vei gasi ceva cat de cat.

| Annasicamy a răspuns:

Și nu ai învățat nimic din experientele astea? Trebuie sa cauți o fata potrivită care sa te iubească, care sa fie ca și tine că e plina lumea de femei pe interes și bărbați în ultimul hal, dar sunt și persoane sincere și fidele trebuie doar sa fi atent sa deschizi bine ochii