| dddduuuuffffyyyy a întrebat:

Am avut si eu o relatie cu o fata de 3 saptamani si dupa mi-a spus ca vrea sa ramanem doar prieteni dar eu m-am indragostit de ea si nu mai mi-o pot scoate din cap si nu vreau sa renunt la ea pentru ca am pus suflet in tot ce a fost si na stiti si voi cum este. Vreau un sfat de la voi ce ar trebui sa fac in privinta asta sa continui si sa vad poate reusesc ceva sau sa las totul balta (ceea ce nu prea vreau)
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| nooname237 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-i spui ce simti sa fi sincer cu ea spune-i ca nu vrei sa fiti doar prieteni si sa-ti mai dea o sansa si daca ai merge la ea cu un buchet de trandafiri ca sa fie mai romantic nu cred ca o sa te refuze. Succes!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lasa totul balta si poarta-i respect fetei. Nu e ea de vina pentru faptul ca inima ei nu poate sa bata pentru tine. Asa e viata.

| marinutzaa a răspuns:

Sfat: as spune sa faci ce a spus ea pentru ca na e decizia ei sh trebuiea so respecti daca tii la ea cu adevarat las-o pe ea sa decida dar niciintrun kaz nu-i spune ca te-ai indragostit de ea ca asta le face pe fete sa profite de okazie