| alexa_4370 a întrebat:

Am cunoscut la fotbal un baiat care intra singur in vorba cu mine si ma intreba unde stau etc. Eu il luam la misto si mi-a zis ca dc il iau la misto ca el nu face asa. Dupa antrenament imi zicea ca i-a placut si de colegamea etc. Iar dupa aceia i-a spus unui baiat sa-mi transmita ca ii pare rau ca el nu este asa mistocar, si i-a cerut id. u meu. Se purta frumos cu mine dar m-a deranjat faza cu colegamea pe care nu prea o suport. Alta faza naspa este ca sta si in costinesti, dar daca vine des in cta. nu stiu dc ar fi o problema. Ce ma sfatuiti sa fac cu acest tip? Mie chiar imi plc d el. este dragut big grin

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Inteleg ce s-a intamplat. Tipul ti-a placut foarte tare si dorind sa te protejezi, sa nu pari o prada usoara ai adopat pozitia testoasa. Doar ca scutul tau a prins tepi si ai exagerat. Astfel l-ai jignit si el s-a simtit prost. Totusi, se poate ca el sa isi fi dat seama de asta si sa doreasca sa te cunoasca asa cum esti tu. Vrea sa vada ce e sub acel scut. Eu spun ca ai putea incerca sa il lasi. Vorbiti pe mess si vezi in ce masura e un baiat bun sau nu. Lasa-l sa te cunoasca mai bine si cauta sa il cunosti si tu. Vorbiti pe mess fara figuri. Sincer si deschis. Asa e cel mai bine. Daca e sa va potriviti se va simti asta.

3 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Imi place de tine cum te exprimi, misto n-am ce zice dar tu esti prea mistoaca si-ti trebuie unul pe masura, un mistocar si va fi o relatie super misto, mai ales ca tu nu o suporti pe"colegamea" si toata faza e naspa. Sfatul meu este sa-l lasi in pace pe baiat ca el nu e mistocar si nu te merita.winking

| Aura a răspuns:

Vorbeste deschis cu el. Intalniti-va si posibil sa iasa ceva ceva. Daca iti place cu adevarat, cucereste-l, asta daca nu cumva deja l-ai cucerit smug baftakiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ai luat la misto si se pare ca i-ai ranit orgoliul. Zici ca abia l-ai cunoscut, deci, suna ciudat sa ti se confeseze tie(sa-ti zica ca-i place de colega ta). Probabil este mai timid si te-a vazut cam tupeista. Mai mult pare interesat de tine, nu de colega.
Tot si-a creat impresia despre tine, asa ca, nu pierzi nimic daca-i zici franc ca ai impresia ca te place.