| Baschetbalistu_Andrei_1996 a întrebat:

Salut, am cunoscut o fata acum cateva zile si credeti-ma ca nu ma dau in vant dupa ea. Dar pare a fi mica. Toata lumea mi-a zis sa o las in pace ca e mica. Insa eu simt o mica chimie intre mine si ea. Sunt interesat de ea. Stiu ca nu trebuie sa ma iau dupa ce zic altii dar as vrea sa aud si pararea voastra. Voi ce ar fi facut daca erati in locul meu? Ea are o varsta destul de mare laughing. Dar arata ca si cand ar avea 15 ani.

Răspuns Câştigător
| anonima182000 a răspuns:

Daca te iei dupa parerea lumii nu rezolvi nimic asa ca viata e prea scurta. As sta cu ea ce conteaza ce zic altii, ei stau cu cine vor si tu nu tie iti trece viata nu lor.

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai as fi facut doua chestii:
1. ππ cu bolta pe parerea altora.
2. As fi rugat-o sa imi arate poza din buletin, ocazie cu care aflam si citi ani are. happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă numai problema înălțimii, sau a alurii, cun arată, asta e problema altora, sau a ta? Dacă simți chimia, asta este esențial.

| Violleta2022 a răspuns:

Te contrazici singur, nu odata, ci de doua ori.
Spui ca nu te dai in vant dupa ea, dar asta faci, te obsedeaza deja
Toate lumea spune ca-i foarte mica pentru tine, tu spui ca nu-i... desii nu spui niciunde, ce varsta are.
Eu spun sa-i ceri buletinul, sa vezi daca cumva a implinit 14 ani, ca nu toata lumea este tampita sa afirme acelasi lucru.
Nu uita: tu ai 23 si poti intra la "pedofilie", daca te dai la o fetita.

Totusi, pentru ce dumnezeu vii sa ne ceri sfatul, daca tu oricum faci ce vrei?!

| sofisis a răspuns:

Si pe tine te intereseaza parerea lumii? Daca da, las-o in pace, nu o meriti.

| danbnz a răspuns:

"Stiu ca nu trebuie sa ma iau dupa ce zic altii dar as vrea sa aud si pararea voastra."
Si cei de pe TPU sunt altii...

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

E bine să continui relația doar dacă are cel puțin 18 ani.

| AliGab a răspuns:

Pai sunt invidiosi ca arata bine tipa. Eu, dacă as fi in locul tau, m-as mandri sa nu isi arate anii.
Cand eram studenta, am auzit niste comentarii rautacioase despre o alta fata care arata mult mai matura decat varsta ei, iar pe mine ma intreba lumea daca am terminat liceul :-)). Daca pana atunci eram complexata ca aratam ca um copil, ulterior acelui moment, m-am mandrit. Si acum, la 36 de ani, cine nu ma cunoaste imi da cu 10 ani mai putin si da, ma mandresc cu acest lucru