| alexTPU a întrebat:

Salut am luat un 6 la istorie.cum pot sa le spun parintilor fara sa se supere pe mine?(nu am mai luat 6)

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Spune-le că e primul şi ultimul 6 pe care îl iei şi promite că îţi repari media.

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

La fel si cu mine :\, tot la istorie, eu pur si simplu le-am spus, daca esti copilul lor, nu o sa te pedepseasca doar pentru un 6, poate o sa te certe, dar explica-i mamei / tatalui tau (cu cine ai relatii mai apropiate) ca istoria e mai grea, ca nu ai ce sa faci, daca nu esti bun/a la istorie...
Cel putin a fost doar unul, spune-le ca nu o sa se mai intamplehee hee

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu, le promiti ca ai sa inveti ca sa-ti repari greseala, o greseala recunoscuta este mai usor iertata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le laşi un bileţel înainte să te culci.
Şi când vor intra la tine în cameră să ai în mâini cartea de istorie, şi să citeşti.

| VOLVO4LIFE a răspuns:

Chemi parintii afara, tu te duci la poarta si strigi:mama, am luat un 6 la istorie! si apoi te pregatesti sa fugi!laughing))))))))))))))))