| Spa1n a întrebat:

am o prietea care azi imi spune ca ma iubeste de nu mai poate si poimaine imi zice ca nu ma mai iubeste dar vrea sa ramanem doar amici si tot asa... ce sa fac, ce sa cred ma mai iubeste sau isi bate joc?

Răspuns Câştigător
| IzabellaLoredana a răspuns:

Ori este nehotarata ori vrea sa o faca pe interesanta.
O seara buna.

5 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Cred ca poti sa renunti la ea.E cu tine doar pentru ca asa se poarta sau ca sa nu se plictiseasca.Acum depinde si de varsta.S-ar putea foarte bine ca nici ea sa nu stie ce vrea.

| negru30 a răspuns:

Sigur nu iti bati tu joc?

| Spa1n explică (pentru negru30):

Sigur nu imi bat joc eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decit sa traiesti in nehotarire, mai bine renunta.Numai bine.

| fararaspuns a răspuns:

Depinde de cat timp aveti impreuna. daca sunteti de 1, 2 ani.e nehotarata si nu stie daca te mai iubeste sau nu nu e vb de bataie de joc.cred sau cel putin tu o cunosti tu stii cum se poarta cu tine si cat de mult timp isi petrece cu tine cand sunteti impreuna