| ryann13 a întrebat:

Salut, am o problema, i-mi place de o fata care m-a jucat pe degete eu chiar tineam la ea dar ei nu ii pasa mi-am neglijat prientenii din cauza ei si ei nici nu ii pasa si tot ce vorbeam eu cu ea, ea le spunea prienenelor ei si radea de mine pe la spat un priete mi-a spus : ba ai grija ca asta isi bate joc de tine. Ce ar trebui sa fac, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa nu o mai bagi in seama si sa uiti de ea. Cred ca i s-a urcat la cap faptul ca o placi asa de mult si a inceput sa profite pe seama acestuia. Treateaz-o cu indiferenta si fa-o sa creada ca ai uitat-o. Cu timpul, oricum o vei uita.

4 răspunsuri:
| Strawberry_3130 a răspuns:

Ar trebui sa inveti din ce s-a intamplat. Nu trebuie sa oferi inima asa usor unei alte persoane. Am senzatia ca te-ai grabit. Cat despre fata: las-o fiindca va primi exact ce ti-a oferit tie. Iti este garantat acest lucru de o tipa numita viata.

| Carmy21 a răspuns:

Pai nu iti asculta prieteni. poate sa minta sa fie gelosi.Fi atent si tu cum se comporta cu tine. Daca chiar iti zice fa aia sau fa aia daca nu ma despart de tine atunci cam da. fi atent si tu cum se comporta cand sunteti cu prieteni. bafta.

| ScarlettMegan a răspuns:

Uit-o. Si stiu ca te intrebi "cum naiba sa fac eu asta?" dar numai gandeste-te. Sau ca sa sintetizezi mai usor... iesi afara si cauta un grup de furnici. Separa una de celelalte. Celelalte au incetat sa mai misune? Nu. Deci lumea nu se termina aici daca o excluzi. Stiu. Suna ciudat. Dar dupa colt mai sunt inca 100 care te asteapta. Si care poate la fel ca tine i s-a intamplat acelasi lucru cu baiatul care ii placea. Daca nu vrei alta... Va fi greu. Dar mai poti incerca ceva. Sa accepti o fata care te-a intrebat daca vreti sa fi-ti impreuna dar tu ai refuzat-o. Chiar daca nu o placi. Joaca-te si tu cu ea. Vei uita de fosta. Iti spun eu.winking FUNDA? :X

Răspuns utilizator avertizat