| zaruha a întrebat:

happy
Am o prietena foarte buna cu care vorbesc in fiecare seara pe messenger, ea este din america, s-a intamplat acum cateva zile sa imi vorbeasca foarte urat cu toate ca eu nu i'am gresit cu nimic, nu este prima oara, acum nu ne mai vorbim ce este de facut? happy
P. S. : daca aveti un raspuns stupid pastrati'l!

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Incearca prin tertipuri mici sa vezi daca chiar ea iti vorbeste. Daca e chiar ea, atunci renunta. Vocabular urat in prietenie nu exista. Doar daca e pasagera.

nony
| nony a răspuns:

Vrea sa rupa legatura cu tine si nu a gasit alta cale. E inceputul sfarsitului.In fine, tu o cunosti mai bine, dar relatia ta e pierdutá...

| yami a răspuns:

Poate era ceva ce mocnea de mai mult timp...concentreaza-te, poate iti dai seama de unde a inceput. parerea mea, da-i timp, las-o atat cat are nevoie, nu te baga in sufletul ei cat e nervoasa, ca vei da foc la tot. daca nu te va mai cauta cred ca n-ai pierdut atat de mult, nu ai nevoie de oameni care sa-ti vb urat, pe nedrept dupa cum ne-ai spus. sa stii ca sunt destui oameni de calitate cu care poti vb si care sa te si respecte.

| Roby67 a răspuns:

Fa cateva zile pauza, sa se linisteasca apele, dupa care incerci sa afli de la ea de ce se poarta asa cu tine.

| psihox a răspuns:

Sunteti casatorit sau ati fost? Poate ea are un nou prieten. Sau a auzit cateva lucruri urate despre dvs. I-ati povestit despre trecutul dvs? Sau nu. Sau nu o cunoasteti ceva-ceva.

| lost.in.rain a răspuns:

Incearca sa afli ce anume o supara. Poate ca are o problema si se simte neinteleasa... Trateaza problema cu calm si rabdare. Lasa-i oofline-uri frumoasa, mesaje calde... si poate totul revine la normal.Succes!

| loricel a răspuns:

Poate i`a aflat cineva parola de la id... dar daca a recunoscut si nu mai vorbiti, las`o asa.de ce sa te umilesti bagand`o in seama daca ea te jigneste?

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Mda asa suntem noi feteleoh go onlaughing))...hee heesau poate nu este eawinking(cand vorbesti cu ea intreab`o daca a fost ea cand vorbea cu uhwinking ) si daca este ea mai bine dai ignlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Annitu a răspuns:

O pIacismug?

| eugem35 a răspuns:

De unde sti ca este in america si eu i-am spu uni priete ca sunt o gagica din spania si ca vreau sa vin la el, si sa fi vazut la seviciu ce fericit era si la chemay si la aeroportu baneasa si am mers tot colegi sa ne intalnim cu el, a fost tare faza

| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Pai.probabil era intr-o stare in care vroia sa fie singura fara sa o deranjeze nimeni, iar acum nu`si poate cere scuze deoarece orgoliul o impiedica, si pe toti ne impiedica.totusi tu ca baiat incearca sa vorbesti cu ea...parerea mea e ca pur si simplu erai in loc nepotrivit la momentul nepotrivit, se intampla tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca stiu dc e "prietena ta" supi pe tine in caz ca ei i-ai facut farsa la care ai cerut ajutorul altora de ia o face pe internet presupun ca de aceea e supi pe tinebig grintongue
sfatul meu este sa mai incerci sa vb cu si sa ii spui ca iti pare rau chesti de genu te descurci doar esti baiat mare kiss succes