| laur2000 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare.ce faci daca iubesti o fata si nu vrei sa o ranesti?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iubeste-o sincer.Deci fara minciuni. Daca si ea merita, bineanteles.

| grab a răspuns:

O iubesti cu prezervativ.

te rog frumos daca vrei un raspuns complet, pune o intrebare corecta si completa in limba romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai expus intreg contextul situatiei.

| kandaraki a răspuns:

Te comporti in mod normal, nu o minti, faci doar lucruri frumoase pentru ea.

| laur2000 explică:

Pai eu voi pleca lamliceul militar si o iubesc foarte tare si vreau sa stau cu ea dar o sa ma despart brusc peste cateva luni de ea deci mai bine nu o ranesc nu?

| mjhtonight a răspuns:

Ai grija foarte mare la comportamentul tau fata de ea.

| natashadeea01 a răspuns:

Depinde in ce constra aceasta ranire de care spui... daca o iubesti fi sincer cu ea. vorba aia ..adevarul doare dar va aprecia pe urma...