| Petrovici_Vadimash_1988 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu prietena...intrun fel ne-am despartit din septembrie...dar totusi vb si pina in ziua de azi...mai mult ne certam decat vb calm.mi-a spus ca este indiferenta de mine si atunci pe moment am si crezut-o...nu am vb un timp. Eu o sunam ii scriam ea nu imi rs... am decis sa nu o mai deranjez. Dup 2 saptamini incat nu am deranjat-o cu nimic mi-a scris un sms. Si dupa am inceput din nou a vb...de la inceput bine... dupa din nou cearta...si tot imi spunea ca este indiferent de mine de tot. Intro zi am intrebat-o tu chiar esti indiferenta de mine de tot ce a fost...ea imi zice nu...nu sint indiferenta...eu atunci nu mai intelegeam nimic. Si acum din nou acea poveste. Ajutati-ma vreun sfat. Merci

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia are chef de mila si cearta pe scurt face misto de tine, ia pune mana si blocheazo, cautati una normala la cap si arivederchi vis urat sa-i spui.

| CataC a răspuns:

Salut

Eu sar peste gramatica si te sfatuiesc sa rupi legaturile. Daca te voia inapoi avea tot timpul sa ti-o arate in jumatate de an.

Daca tu preferi sa alergi dupa ea in loc sa-ti viata e alegerea ta, dar asuma-ti si consecintele.
Multa bafta

| K0sti a răspuns:

La cum scrii...nu e de mirare! Foarte grav din partea ta sa te mai si expui intr-o comunitate in halul asta!

Răspuns utilizator avertizat
| e36 a răspuns:

Sfat? carte de gramatică