| extremer11 a întrebat:

Am si eu o problema pe plan sentimental. Acum cateva zile a fost banchetul de sfarsit de liceu si, evident, am dansat cu colegele mele. Insa cineva mi-a "reprosat" ca in timpul dansului nu am fost mai apropiat de ele, adica sa le mangai, sa le ating si ca doar am dansat pe langa ele. Insa mie nu imi place sa ating o fata, chiar si in timpul unui dans fara sa stiu ca si ea e de acord cu acest lucru. Intrebarea mea este urmatoarea: este mai corect si mai avantajos sa procedez cum spune aceasta persoana ca ar fi trebuit sa fac sau este mai bine ca mine, cum procedez eu?

Răspuns Câştigător
| Park1Suin a răspuns:

Cum crezi tu ca e mai bine, scumpule.Eu,de exemplu, sunt de acord cu tine si ai facut bine ca nu le-ai,, mangaiat,,.S-a faci astfel de lucruri nu e chiar frumos.Da ce, persoana care a facut acest lucru s-a simtit mandra cumva? Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Este mai bine ca tine, parerea mea.

| anamimanonim a răspuns:

Ai facut bine. Cunosc astfel de persoane. Spun ca nu ai facut bine, iar dupa aceea, daca faci cum spun ele, te barfesc pe la spate.

| denisaijd a răspuns:

Euu sunt de acord cu tine
. Nu este un lucru foarte frumos sa le atingi sau mangaiwinking

| Bianca72 a răspuns:

Bravo crede-ma esti un baiat cuminte si ai si procedat corect... daca erai sa atingi vreo fata acea fata cred ca te lovea peste mina si pleca...Nu asculta de niste oameni neindeminatici!

| LostSoledxd a răspuns:

AI procedat corect.nu te lua dupa ce spun altii.incredete mereu in propriul tau instinct si in momente dificile alege cum crezi tu ca este mai bine.nu te lasa influentat de alegerile altoara si nu da ascultare jignirilor. tu ai procedat corect si esti un exemplu demn de urmat pentru multe persoane si nu trebuie sa asculti ce ti-au spus altii.
SUCCES!laughing