| AnaMaryadragutaa a întrebat:

As vrea niste nume dragute de fetite! Dau funda! Multumesc :* nu am stiut la ce categorie sa pun

7 răspunsuri:
| Matrixy a răspuns:

Andreea, Elena, Ana, Mirela

| SabinaAndreea a răspuns:

Sabina

| Flory1243 a răspuns:

Camelia, Adela, Cornelia, Delia, Daniela, Mihaela, Amanda, Amalia, Anca, Arabela, Bianca, Ema, Daria, Denisa, Alina, Alexandra, Cassandra, Catalina, Cecilia, Clara, Cristina, Aurora, Ava, Georgiana, Gabriela, Beatrice, Blanche, Sarah, Izabela, Savannah, Ilinca, Brigitta, Ramona, Rose, Rosalie, Roxana, Ruxandra, Sabrina, Loredana, Sonia, Andreea, Andra, Diana, Stefania, Corina, Teodora, Rachel, Renata, Luiza, Antonia

| unprietenaproape a răspuns:

Erika, leyla, timeea, amalia daria, dalia, rebeca, mayla, ayanna, laura, karla kayla mie astea imi plac

| Țoglă a răspuns:

Daciana,Maria happy Numai să nu-i pui un nume anglificat sau italizat

| Miron_Sanda_1990 a răspuns:

Alexandrina
P.S.Nu o numi Emmanuelle in alta cultura e un diavol dacă vrei mai multe nume ce nu trebuie puse caută pe Google nume satanice