| malazia121 a întrebat:

Salut, cand un baiat ii spune fetei ca este nevoie de o „rezonanta fizica„ pentru a fi impreuna, ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| anonim3248 a răspuns:

Să fie frumoasă fata. Pentru băiat nu e "rezonanță fizică" cu fata, adică nu îi place cum arată fata.

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ce termeni zici ca asta lucreaza la RMN, rezonanta fizica laughing
Pe scurt nu exista acea atractie, denumita chimie, intre acel baiat si acea fata

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca vrea sex de la ea, ca sa fie impreuna cu ea.

| Jonathan1900 a răspuns (pentru Violleta2022):

Asa este. Sunt de acord cu asta. Fara sex, el nu e interesat sa continue acea relatie. Deci vrea relatie doar pentru sex

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic.

| Hyperion7 a răspuns:

Adică ori o face urâtă, ori nu-i place sexul cu acesta, ori exista discrepanțe de înălțime sau greutate intre cei doi și lui nu i-o placea cum arată pe strada...

| PedoBarbie a răspuns:

Să se potrivească și la față/ corp amândoi.

| trophin a răspuns:

Inseamna ca nu stie ce vorbeste... incearca sa para inteligent

| vlllaaddd a răspuns:

laughing