| xxxname a întrebat:

Ce cadou pot sa-i fac prietenii mele, de ziua indragostitilor?

Răspuns Câştigător
| AlexUtza3q a răspuns:

Mda deci eu sunt fata si am aflat si pareri de ale colegelor mele! Pai ai putea sa ii oferi 4 lucruri care o fac sa se simta in al 9-a cer {sa se simta iubita } 1. flori 2. ciocolata 3. o bijuterie {de argint} 4.sa o duci la un restaurant sa petreceti ceva timp impreuna...romantic! luati o sticla de vin ---ceva de genu cina la lumina lumanari ...glm nu pur si simplu duo la restaurant:d noua fetelor astea ne place happy sincer! si in loc de o bijuterie daca ti se pare prea scump cumparai o haina-o richita, sau duo la moll sa isi ia ea ce vrea!