| Gaviota a întrebat:

Cine stie cum poti cuceri un baiat, stiind ca el are prietena si este cam smecher?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca spui ca e smecher (a se intelege cocalar?), mangaie-i nitel orgoliul si, apoi, indeparteaza-te de el. Efect garantat.

5 răspunsuri:
| andreea_8479 a răspuns:

Are prietena...atunci nu are rost sa il mai cuceresti
poate el are o relatie frumoasa cu fata aceea, se iubesc mult asa ca nu are rost sa strici o relatie frumoasa
vei gasi tu baiatul care sa iti placa si poate nu va avea prietena si nu va mai fi nici 'smecher' asa cum spui uwinking

| max_4494 a răspuns:

Nu ar fi mai normal sa stai in banca ta pana gasesti ceva mai convenabil si fara obligatii? Daca ai fi in situatia fetei? Si apoi chiar stai atat de prost cu baza de date incat sa-ti cauti un prieten la modul asta? Cred ca ai probleme serioase, mai ales la capitolul morala. I'm sorry!

| unione a răspuns:

Tre sa fii smechera la randul tau... Un pachet de seminte, o sticla de suc, manele pe tel si iti cade repede in plasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu te baga daca are prietena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mha sincer, nu te lasa. daca il iubesti c adevarat poti trece si prin foc. si l mine e l fae. eu il plac, el ma place da nu putem fi impreuna ca el are prietena si il doare cred gura sa se desparta de aia... nici eu nu stiu cum sa reactionez dar sa nu te lasi asta e important. Bafta si Bafta si mielaughing