| AdyForLife a întrebat:

Cum pot sa ii zic unei fete de la mine din clasa ca imi place de ea? Imi este cam frica sa ii spun

Răspuns Câştigător
| bogdanfelix a răspuns:

Nu trebuie sa-i zici direct! poti sa o inviti mai inainte la un sucwinking
sau daca vrei sa vezy daca ii place de tine o rogi pe o colega sa o intrebe, sau pe o prietena apropiata de a ei big grin

3 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Pai ii poti spune direct, ii poate spune cineva sau ii poti da de inteles prin diverse fraze cadouri etc

| maria999 a răspuns:

Buna! o intrebi daca vrea sa iasa la un suc cu tine pentru ca ai sa-i spui ceva important pentru tine cand ajunge-ti ii spui ca tu simti ceva special pentru ea si o intrebi daca si ea simte accelasi lucru oricum nu ai nimic de pierdut ai decat de castigat daca iti va spune da daca o sa-ti dea raspunsul negativ asta este o sa treci mai departe si o sa-ti gasesti o alta fata care poate o sa te merite nu trebuie sa-ti fie frica ca poate daca o intrebi o sa-ti spuna nu si o sa te faca de ras in toata clasa suntem in sec 21 este ceva normal ca un baiat sa placa o fata si poate ca si ea asteapta sa o intrebi asa scapi de-o grija daca mai astepti s-ar putea sa ti-o iau altcineva inainte si s-o pierzi! ucces!

| denny74 a răspuns:

Trebuie sai dai de inteles ca-ti place de ea sau daca nu sa-i spui unui prieten sai spuna.