| onetwothree a întrebat:

Salut (dau funda)

De cateva zile, ma preocupa o intrebare: de ce plang baietii?

Răspuns Câştigător
| maissner a răspuns:

Un singur baiat am vazut sa planga, si ala din dragoste pentru ca a tradat asteptarile iubitei lui, dar depinde de cat de tari sunt, ca poate unul e mai insensibil si nu il doare de nimic si poate altul e mai sufletist si plange mai usor. La fel ca fetele sunt oameni si oameni cu caractere diferite.

10 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Pentru ca sunt si ei oameni. Sau crezi ca ei nu simt, nu au nevoie sa si planga uneori?

| Patrăţel a răspuns:

De ce plang baietii? :-s sunt oameni in primul rand, au sentimente si ei, nu-s roboti, au inima. straight face dar probabil ca ti se pare ciudat avand in vedere ca plansul e un gest de slabiciune, si baietii fiind asa ''macho'' cum sa planga ei oh go on.

| Piticutsss a răspuns:

Deseori baietii plang de nervi happy pe fiecare baiat pe care l'am vazut ca plange, avea nervii... deci baietii plang de nervii tongue

| AdelinaC a răspuns:

Plang pentru ca au si ei sentimente(asa se zice ca cica ar fi si baietii fiinte cu suflet...)ca si fetele adica pot plange de suparate,de fericire,din cauza pierderii unei persoane dragi,pot avea o deceptie in dragoste,o depresie, uneori mai plang si de ciuda(atunci cand nu le iese ceva), etc

| Laura a răspuns:

Din același motiv din care plâng și fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băieţii sunt oameni. Oamenii au suflet. Plâng când au o problemă foarte mare, când sunt trişti, depinde de sensibilitatea fiecăruia.Nu sunt nişte roboţi setaţi să fie duri mereu.
http://www.youtube.com/watch?v=7Ov3ybI4aMo.

| Morenna10 a răspuns:

Pentru ca si ei au suflet ca oricine altcinevahappy

| onetwothree explică:

Nu mi se pare un gest de slabiciune, chiar imi place acest lucru, sa vad ca ei nu se cred "macho" in fata fetelor. Eu vreau doar motive, stiu ca ei nu plang usor, doar daca e ceva serios. Vreau doar sa inteleg.

| Skadreddy a răspuns:

Băieţii plâng?!

| BrainLessWorld a răspuns:

Rahat, baietii`s neshte porci! ei nu plang, ei rad, ragaie, scuipa si se scarpina`n msdos. oricum intrebarea ta intra in topul meu personal "cele mai proaste intrebari". mersi frumos.
ps: uite un motiv (daca esti baiat) sa plangi... pentru ca eu rad de tine