| Anonimu161997 a întrebat:

Salut de curand am avut o cearta mai aprinsa cu mama si mi-a spus ceva ce m-a pus pe ganduri sad
Ne certam noi acolo si cand aud ca spune "NU ai minte deloc eu la varsta ta aveam si un copil (PE MINE) am 18 ani.
Ca mai mult de 16 ani nu iti dau sad
Cum sa fac sa o multumesc de ce spune asta mereu ca nu am minte deloc si nu e prina oara cand mi-o spune sad

Răspuns Câştigător
| Criss0934 a răspuns:

Parintii spun chestii fara sa gandeasca cand sunt super-nervosi.E adevarat ca mama ta nu te incurajeaza deloc daca iti spune ca nu ai minte.Incearca sa nu o mai superi si in majoritatea timpului sa o asculti.Si eu am o asemenea mama, de obicei foarte protectiva si care vrea sa stie tot despre viata mea pana si cele mai mici detalii ca mai apoi sa imi zica lucruri pe care nici ea nu le crede!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Demonstreaza-i ca nu are dreptate, dar pentru acest lucru trebuie sa ai cu ce!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

și mie îmi spune asta de fiecare dată gând greșesc cu ceva. n-ai ce face laughing

| CfTPU a răspuns:

Pai depinde...
- daca ai note mici (1, 2,3, 4,5, 6) desigur ca spune asta
- uneori parintii mai au tendinta a spune asta dein cauza nervilor
- nu te mira daca spune ca la varsta ta te avea pe tine. Inca poate nu ai iubit (deci care ar fi tatal) sau nu ti-a venit inca vremea. Dumnezeu stie cand sa iti dea acest dar; la momentul potrivit.

FUNDA?