| Gabi7zu a întrebat:

Deci acum ceva timp mi-am dracuit mama (dar ea nu era de fata), la un acces de furie si azi a aflat. mi-a spus de chestia asta si sincer ma simt ca ultimul om. a mai fost cineva in situatia mea si cum si-a cerut iertare? sau cum credeti ca as putea sa imi cer iertare? probabil k nu m-as simti asa rau daca nu m`ar fi si pedepsit... Help me PLEASE!

Răspuns Câştigător
| PisicaAristocrata a răspuns:

Prin fapte poti sa ii dovedesti ca iti pare rau, vorbele nu au o atat de mare insemnatate.Indreapta-te,nu-ti mai repeta greseala si totul va fi bine.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xCrinax a răspuns:

Spune-i ca o respecti si intr-un moment de furie ti-a scapat "porumbelul". Alta data gandeste-te de doua ori inainte de a spune lucruri urate despre fiinta care ti-a dat viata, te-a cresut si te iubeste chiar daca i-ai vorbit urat.
Toate cele bune si sper sa rezolvi repede problema!

| LorrexD a răspuns:

Hohooo. si mie mi s-a intamplat, nu o data. Uneori nu mi-a parut rau, pentru ca ea incepea.
Dar daca vrei sa ii ceri scuze, mergi la ea si ii ceri iertare din suflet, si explica-i situatia ca ai fost nervos si nu te-ai mai gandit din cauza furiei. Mama va intelege!

| iuliclaw a răspuns:

Ssi mie mi s-a intamplat...
Cel mai bine te duci si ii spui in fata ca iti pare rau si ii explici situatia, si ca nu a fost din suflet happy