| toteu01 a întrebat:

Deci am un prieten care ma place si eu il plac si intotdeauna vrem sa ne intalnim dar nu putem laughing Cand sunt eu pe mess el e afara si nu pot sa ies.sau invers. ce am putea sa facem? Vb prin mesaje dar eu am Digi si platesc mult ca ii dau pe orange. Si mama nu imi da telu pentru un sms laughing

Ce sa fac?big grin

Funda!

5 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Daca va placeti reciproc dupa cum spui, ar trebui sa va faceti programul de asa natura incat sa fiti amandoi pe mess in acelasi timp. Consider ca nu e asa de greu sa faceti acest lucru. Succes!

| JustmeV a răspuns:

Pai...Daca e la aceeasi scoala cu tine ati putea povesti in pauze.
Cunoaste`i programul, la ce ora intra si iese, si ai putea sa fi si tu on cand va fi si el.
Incearca sa iei pe ascuns telefonul mamei pentru a comunica cu el, dar mama ta sa nu`si dea seama, ca apoi poate o incurci.
Sper ca te-am ajutat. Bye, byelove struck:*

| IamTitanum a răspuns:

Pai cred seara pe la 23 sau dimineata sunteti amandoi acasa. Daca e fa si tu un sacrificiu si scoala-te devreme.Sau puteti sa va faceti o zi pe saptamana in care sa fiti impreuna.trebuie sa renuntati la alte obligatii pentru fericrea voastra.

| gigiro a răspuns:

Ce-ar fi sa va scrieti scrisori? Sau.e demodat?!?

| robo888 a răspuns:

Chiar cum a spus alta persoana sa vorbiti in pauze sa va spuneti pataniile sa il intrebi cand e on ca sa fi si tu on la fel ca persoana care ti-a spus si app PS sa iei telefonul mamei tale si sa iesi cu fete in ora no uita cu ghilimelewinking si sa zici ca ai nevoie pentru fete... Fundita? 8-)