| saijkxcgfdejk1 a întrebat:

Salut! Este ciudat daca eu am o atractie față de femeile grase, ci nu cele skinny?

5 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Gusturile nu se discuta.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu e ciudat, fiecare cu gusturile și preferințele lui.

| comandantul638386 a răspuns:

Nah bro, și văr-miu avea "problema" asta, mi s-a părut mereu amuzant, dar nu mi se pare ciudat. Fiecare cu ce-i place bratka, trebuie sa se însoare cineva și cu grasuțele. Ahaha. Mult succes.

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar nu afecteaza pe nimeni preferintele tale in materie de ales femei.
Unii prefera slabele, altii grasele, altii musai pe cele cu fundul mare, sanii mari samd.
Gusturile nu se discuta!

| ReddY25 a răspuns:

Fiecare cu ce-i place rolling on the floor