| RoBeRTin321 a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din clasa,dar am o problema.Ea are o prietena care atunci cand mai ma joc si eu cu ea,vine si zice,,Pleaca ma de aici,, sau,,Las-o ma in pace!,,.Ce-as putea face? Dau funda, celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| RalucaRallu15 a răspuns:

Daca am inteles bine... tu cu fata pe care o placi va intelegeti... dar de ce se baga prietena ei intre voi? Asta nu pot intelege...
Se poate ca acelei fete sa ii placa de tine, si sa o deranjeze ca tu placi pe alta fata si asa...
Ai putea, intr-o zi, sa o iei deoparte si sa-i spui sa inceteze cu vorbele "Pleca" si de astea.
Mult succes

| RoBeRTin321 explică (pentru RalucaRallu15):

Da,ne intelegem dar prietena ei nu ma place si nici eu nu o plac, si nici nu as vrea..Doar o zi am putut sa mai stau si eu cu ea si sa mai vb cat timp nu a fost ea la scoala, deoarece era racita..Mai am un prieten, si cred ca il cam place, dar mi-a spus ca pe Facebook i-a dat block ca este enervant. Poate mai ma ajuti, sau altcineva.