| andreikol a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa mea, dar el a zis ca nu ma place, alta data zice ca ma place, alteori ca nu, alteori ca da etc.
Cum sa aflu daca ma place sau nu?
Si cateodata sta numai cu mine, iar alteori ma respinge ma jigneste

astept raspuns imediat

Răspuns Câştigător
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Ori e implicat in vreun pariu de sta numai cu tine, ori e prea nehotarat baiatul, ori are de unde alege: intelegi tu fete mai frumoase, mai cochete, iar pe tine te baga in seama in lipsa de altceva mai bun!

Sau incearca sa-ti dea de inteles ca te place ca amica, dar cand vede ca te intinzi incearca sa te indeparteze prin jigniri.

Urat ce face dar tipic pustilor de 13-17 ani happy Mai bine pune ochii pe altul care te respecta in primul rand ca fata, apoi restul...

Bafta!

2 răspunsuri:
| Jeny1 a răspuns:

Ce-ar fi daca ai face tu pe misterioasa mai mult si mai ales ai face si tu ca el, adica sa te prefaci ca nu-i mai dai atentie? Eu cred ca va merge.Totul este sa nu-l mai bagi asa in seama!

| ALice_4674 a răspuns:

E un player! Lasa-l in pace 1-2 saptamani si va veni el la tine.