| looking4areason a întrebat:

Intrebare pentru fete : ati avea o relatie cu un baiat care a terminat facultatea dar nu are un job?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| KMaddieK a răspuns:

Pai daca are cu ce sa se intretine pe el, da, doar n-o sa-l "cresc" eu

| SmokeyEye a răspuns:

Ne alegem partenerii in functie de pozitia sociala? Crede-ma ca nu a terminat o facultate ca sa fie somer.Isi va gasi si el ceva de facut pe bani.Dar e criza. Daca a terminat o facultate, are ceva in cap. Gandeste-te invers: esti tu cu un tip/sau vrei sa fii. Termini facultatea si nu iti gasesti de lucru.Ti-ar placea sa fii parasita sau refuzata din acest motiv?

| n1cknam3 a răspuns:

Nup, daca a facut o facultate si sta pe dreapta inseamna ca e un ratat sau ca e imatur, o femeie nu are nevoie langa ea de un copil, are nevoie de un barbat care sa o poata sustine si care sa o poata proteja, sa existe o baza(in sensul ca daca, eu as munci ca masina automata si el ar taia frunze la caini, i'as trage un sut in fund automat )