| BrokenAngel28 a întrebat:

La 30 martie e ziua mamei mele... Ce cadou as putea sa-i daruiesc? Va rog ajutati-ma! Cel mai original primeste funda.

Răspuns Câştigător
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Cumparai un lantisor de argint apoi ia separat 2 initiale initiala ei si a ta apoi le pui pe amandoua la lantisor big grin o sa ii ramana mamintire toata viata.Pe langa asta iai o felicitare in care scrii ceva de genu:
La multi ani mami! Iti multumesc ca mi-ai dat viata si iti multumesc ca esti alaturi de fiecare pas al meu in viata. Iti multumesc pentru educatia pe care mi-ai dat-o si pentru faptul ca imi esti alaturi.
Am intalnit un inger...
Ce tinea-n mana o icoana...
Acest inger era chiar...
A mea scumpa mama...

Te iubesc mama!

10 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Lantisor de aur, sau argint, sau un tablou. Flori si restul se intelege. La Multi Ani mamei tale. Pa!

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Ceva din partea ta... dai un set de bijuterii de aur sau argint cum prefera ea, o diploma cu cea mai buna mama, un buchet de flori(preferatele ei), un parfum cu aroma ei preferata si o petrecere surpriza in functie de bugetul tau big grin

| cristinna23 a răspuns:

Ia un buchet mare de flori -cu florile care ii plac ei

| Carla_2571 a răspuns:

Buna! Ai putea sa ii faci cadou:
1.Cumpara un album si pune in el poze cu tine si cu mama ta de cand te-ai nascut, pana acum.
2.Cumpara o rama si pune o poza cu voi 2.
3.cumpara un buchet de trandafiri (alte flori) rosii si un trandafir sa fie alb si pune o felicitare unde sa scrii ca mama este unica...etc. si apoi pui o poza cu ea si cu tine.:
-http://www.google.ro/......tp?/imgres
4.Poti sa-i faci un buchetel mic de flori tu din hartie:
http://www.youtube.com/watch?v=OKBLPpAPp9c&feature=player_detailpage
Sper ca te-am ajutat.PA!

| b342 a răspuns:

Ai putea sa ii faci un lant, sa ii faci o felicitare...sau poate o surpriza? Ia`o in brate,de ziua ei fa`o sa se relaxeze.O petrecere surpriza, cu lucruri facute de tine si mai multe rude. Daca sti sa impletesti, fa`i un plovar.Fa`i ce sti ca ei ii place.De exemplu poti sa-i faci niste cercei, sau origami.pe care scrii cat o iubesti,ii urezi sanatate, etc.Dar, eu cred ca dragostea copiilor este cel mai frumos cadou pentru mame. Sper ca te-am ajutat!
Pa, pa. :*

| lsgsfh a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic exact dar iai si tu ceva mai special...o perche de cercei un lantisor o barata sau un buchet de flori sau o ciocolata milka ( in forma de inima!) si cand i le dai spune-i ca o iubesti! sau daca nu pregatestei micul dejun! cu cei place ei. sper ca te-am ajutat! pupkiss

| St3fan188Ryd3r188 a răspuns:

Zic si eu? o bratara un colier un ruj daca ii tanara dacai batrana bratara iubire si ceva care sti tu ca iti doreste foarte mult! funda?

| AndreyAndrew a răspuns:

Eu zic sa ii dai un buket de fli un parfum

| laura_2173 a răspuns:

Pai poti sa.i iei un buchet de flori, o ciocolata si o bijuterie ceva, dar daca nu ai bani iai doar flori si ciocolata

| VerdeGalben a răspuns:

Eu spun sa unesti cateva poze cu voi in photoshop, sa o scoti la un centru si sa'i faci un tablou cu fotografia! eu cred ca e interesant!