| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toti, am nevoie de sfatul voastru nu stiu ce sa fac. In urma cu 2 luni m-am despartit de prietenul meu din cauza capriciilor mele pe scurt de la o nimica toata, acum el a inceput sa-mi scrie din nou si imi propune sa fim din nou impreuna, imi zice ca nu ma poate uita ca are tot aceleasi sentimente ca si la inceput si este gata sami ierte totul numai sa ma intorc la el. Dar eu nu prea doresc sa ma intorc la el pentru mine el deja nu mai este asa de important ca si la inceput si nu mai am aceleasi sentimente pentru el. Dar sa ma intilnesc cu el in sila nu pot. Dati-mi va rog un sfat cum sa procedez.

5 răspunsuri:
| victorr_3274 a răspuns:

Daca nu-l mai vrei, nu te intalni cu el. Il vei face sa sufere. Esti tu naspa daca asa repede iti trece dragostea, dar trebuie sa-i spui si lui ca nu vrei sa-i faci rau si mai bine nu va impacati.

| Trnadafirroz a răspuns:

Plus la asta uneori stau si ma gindesc la el si mi se pare ca o are pe alta, l-am intrebat el mi-a zis ca nu are pe nimeni, dar totusi nu pot sal cred, intodeauna mi se pare ca ma minte.

| tristater a răspuns:

Daca nu il mai iubesti spune-i ca nu poti fi cu el si gata

| Axutsaa a răspuns:

Dupa parerea mea, as spune sa ii mai acorzi o mica sansa si sa vezi cum se comporta cu tine.Consider ca ar trebuie sa faci acest lucru, pentru ca acesta din motiv ce te cauta si vrea sa fie cu tine din nou, demonstreaza ca te iubeste si vrea sa fii din nou a lui :* (asta e parerea mea. Faci cum consideri tu mai bine)