| andana99 a întrebat:

Salut, m-am indragostit lululea de un alt baiat si acum stam impreuna nu stiu cum sa fac sa scap de cel vechi fara sa-i ranesc foarte tare sentimentele.help me!

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Se spune : suntem impreuna, nu stam impreuna, ca se intelege altceva.Trebuie sa fii foarte atenta cum ii spui si ce ii spui fostului prieten. In orice caz, nu ai procedat corect, cred ca nimanui nu-i face placere sa i se intample asa ceva. Ai grija insa, situatiile se razbuna!

| erik a răspuns:

Calaresti un armasar si mai ai grija sa nu calci iarba?

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Pai ar trebui sa-i spui pur si simplustraight face ii spui ca pur si simplu nu mai merge intre voi, ca nu va intelegeti bine.etc.Succes! Si imi pare rau ca esti intr-o astfel de situatie.Sarbatori fericite si numai bine! Pa-pa:*.

| Ciprian a răspuns:

Inventeaza ceva...
ceva de genu ca nu te mai intelegi bine cu el, sau ca vrei o pauza...
succes!

| pinky_9845 a răspuns:

Spune`i adevaraul, minciuna doare mult mai rau. Daca tine la tine va fi oricum ranit, dar daca te iubeste va intelege ca fericirea ta nu e langa el. [Inainte asigura`te ca esti indragostita cu adevarat de baiat cu care stai acum].

Ii va fi bine cu trecerea timpului, ranile se vor vindeca!

succes:* funditabatting eyelashesbig grin?

| soul2soull a răspuns:

Uneori nu trebuie sa dai vrabia de pe gard pe cea din mana daca ma-ntelegi ce veau sa zic big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i celui vechi ce s-a intamplat ca a aparut acel baiat si nu mai poti fi impreuna cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita l