| Maria9998998 a întrebat:

sad
Ma certam cu mama, si tata a aruncat cu telecomanda in mine. Si mi-a zis ca daca nu tac imi baga doi pumni pe gura! M-am simtit ca dracu!

Răspuns Câştigător
| Drolja a răspuns:

Evită să te mai cerţi de faţă cu el, când ştii că procedează aşa. Dacă crezi că te poate înţelege, poartă o discuţie cu el şi zi-i ce te-a deranjat.
Dar pe viitor, încercă şă te abţii şi să-ţi stăpâneşti nervii!

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Omg! Ai simtit c-ai si coada?

| harciog a răspuns:

Bine ca n-ai simtit un fel de arsuri fulgeratoate in obraji.

| Rockart a răspuns:

Învaţă s-o respecţi pe maică-ta, că în locul lui tactu procedam la fel.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Iti dadea perversa.Ai grija ca, cu stanga da atent si cu dreapta te juleste.

| Wehrmacht a răspuns:

Ceartate si cu el si ai grija la mata sa nu puna mana pe telecomanda sau pe alte chestii de aruncat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E na? daca iti zice ca esti nesimtita cum te simteai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Defineste: "ma certam cu mama"...

| inuman a răspuns:

Du-te la bunici. Sunt sigur ca te vor intelege. Sau apeleaza la politie...