| Armi480 a întrebat:

Salut,nu am o relatie prea buna cu bunicii, nu i-am mai sunat de vreo 3 luni din cauza unui incident si ei nu mai au numarul meu de telefon pentru ca mi-am schimbat cartela dar eu tot am ramas cu numarul lor.Mi-e dor de ei si nu stiu daca sa-i sun.Mi-e cam frica deoarece ma vor intreba: "De ce nu ai mai sunat" etc.
Ce imi sugerati?

Răspuns Câştigător
| BassHunter13 a răspuns:

Cel mai bine este sa le faci o vizita! Te rog nu renunta asa usor la ei ca pe urma dupa ce nu mai sunt printre noi o sa iti para rau! Du-te la ei!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la ei la usa, cu un buchet de flori si ceva ce stii ca le place. Bunicii te iubesc si te vor ierta. Iar tu te vei bucura de relatia cu ei cat inca ii mai ai.

| marcalex a răspuns:

Eu as zice sa ii suni si sa le spui de incident (daca stii ca incidentul nu e scuza potrivita inventeaza ceva )

| andy203 a răspuns:

Spune ca ai schimbat cartela