| Lov3Y0U a întrebat:

Peste 2 zile este ziua de naștere a iubitei mele și din păcate nu o pot vedea.
Și ma gândeam dacă m-ați putea ajuta cu un mesaj amoros, un fel de declarație de dragoste.
Nu ma pricep la chestii de genul și de aia vreau sa ma ajutați.
L-as putea face eu, dar v-am spus....nu ma pricep.
V-as fi recunoscător.
Vreau sa o vad și sa o fac fericita!
Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Jenant, dar trebuei sa-ti spun ca noi nu suntem indragistiti de prietena ta si nici habar nu avem cum arata, asa ca, te sfatuim sa incerci sa-ti compui propriu text ca sa se vada ca vine din mintea si inima ta, nu unul fals si aiurea de la altii.

| gigite a răspuns:

Salutare!

Am o problema!

Parerea mea e sa o tratezi cu indiferență și sa-i zici, si câteodată pa.

Eu zic ca NU e o lipsa de respect din partea ta/ sau a ei.

DA chiar, "O iubesc mult și cred ca și ea ma iubește."

EU / nu EL "Suntem împreună de 6 luni".

"Aveam amândouă 17 ani", si ceva zile ca a trecut timpul, ...si "nu vreau sa o pierd."

Ar trebui sa fac, si sa vreau ceva răspunsuri serioase, mulțumesc!

| AlexandruX21 a răspuns:

Cauta aplicatia Flick in MagazinPlay si acolo vei primi versuri cu numele voastre trebuiesc doar selectate
P.S. nu ii spune nimic de aplicatie

| Crantea_Claudia_1994 a răspuns:

"Inima mea ar fi prea mica fără dragostea ta, zâmbetul meu ar fi prea trist fără gurița ta, iubirea mea nu ar exista fără de tine. De ziua ta îți dăruiesc inima mea! Te iubesc! La multi ani!"