| anonim_4396 a întrebat:

Salut.pleca cineva in afara la munca sau cunoasteti pe cineva? raspunsul vostru m-ar ajuta si pe mine? multumesc

3 răspunsuri:
| Anthonys a răspuns:

Eu as vrea sa prind un loc de munca in afara pentru agricultura, ferma, fabrici.cam orice m-as descurca.ma poti auta cu ceva?

| Anthonys a răspuns:

Multumesc oricum.

| Anthonys a răspuns:

Multumesc pentru referinte nu face nimic sunt tanar si am timp sa imi gasesc chiar daca imi e necesar acum. aveti dreptate in privinta anilor trecuti dar alea sunt cu totul si cu totul alte vremuri...acum daca ai un servici prestabil si poti intemeia o familie pe care sa o intretii plus locuinta se considera a fi un lux pentru omul de rand. Asta e, nu ma descurajez de la atat cand vrei ceva - faci. Bunul Dumnezeu o sa ma ajute sa gasesc o munca cinstita. Multa sanatate acolo.