| TeroristCS a întrebat:

Sa zicem ca vreau sa gasesc pe cineva si am doar vreo 20 imagini cu aceea persoana. Poate conteaza si de unde este. E din Rusia. Am incercat cu google search, sa caut dupa imagini asemanatoare, dar nimic. Cine ma ajuta sa gasesc aceasta persoana are funda!

2 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

1) Facebook nu este retea populara in Rusia
2) Dupa fotografie gasesc politistii si interpolul
3) Daca ai avea numele persoanei, atunci te-as putea ajuta.
4) Daca persoana ar fi o personalitate, atunci te-as putea ajuta

| micutzafinetze a răspuns:

Dai la proprietatile imaginilor si vezi daca scrie locul unde au fost facute poze si dupa cauti conturile de facebook cu adresa aia