| andreibrl a întrebat:

Sunt intr-o relatie de vreo 6 luni si a aparut o problema intre prietena mea si parinti ei, se cearta nu o lasa sa mai iasa cu mine seara iar in timpul saptamani nici atat, pe mine pot spune ca ma plac parintii ei dar. nu stiu ce sa zic, ai iei ma invita mereu sa ma duc la ei dar ea nu accepta si nu vrea din rasputeri ar face orice numai sa nu ma duc la ea acasa cand sunt si ei si nu mai inteleg nu mai stiu ce sa mai fac, a vorbit ea cu ei si nimic. Un sfat va rog?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu cred ca te plac, doar sunt politicosi. Probabil parintii ei cred ca stati prea mult impreuna si nu o lasi sa invete. Sau poate chiar mai rau, fie ca ai o influenta negativa asupra ei sau cred ca vrei sa faci si altceva cu fata. Cam greu sa intorci lucrurile, dar incearca sa le arati ca esti baiat bun si ai o influenta pozitiva asupra fetei.

3 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Si daca problema voastra nu sunt parintii ei, ci chiar ea. Poate ca nu vrea ea sa te cunoasca parintii ei

| cristimihailov a răspuns:

Ce fericit ai fii daca ai schimba-o...

| Anonymous1995 a răspuns:

Probabil ca ai ei cred ca nu invata destul, si de aceea nu o lasa sa iasa cu tine, cat despre "ma plac parintii ei" e doar ceva de fatada, iti zic din propria experienta happy