| anonim_4396 a întrebat:

Salut sunt un baiat de 13 ani'si imi place de o fata p nume Diana care e in clasa cu mine.intr-o zi dupa ce am plecat de la bloc m-am intalnit cu ea si am mai stat, mai erau si 3 prietene de ale ei. dupa o jumate de ora eu ma duceam spre casa si ea m-a strigat daca vreau sa fiu cu ea si eu am zis ca zice in gluma si am plecat'nu-s ajutati-ma s p mine sa ma pun cu ea ziceti-mi ce trebuie sa fac straight face

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te pui cu ea? o placi sau vrei doar sa ...stii tu ce, ma rog, eu zic sa vb la scoala si sa fii cu ea.

| BoomBoomToxic a răspuns:

Daca iti place de ea spune-i si poate daca vreti o sa fiti impreuna.

| Patriii a răspuns:

Mergi la scoala, ia'o de o parte, si spune-i ca o placi, si daca intrebarea aia era doar in gluma, sau era adevarata. Daca simte ceva pentru tine, sigur veti fi impreuna, succes:*

| Blue_2059 a răspuns:

Nu trebuia sa alergi ca un iepuras fricos.
Cand o vezi, vorbeste cu ea si intreab'o ce a fost cu intrebare din seara accea, daca a fost in gluma, sau a vorbit serios.
Chiar daca iti zice ca a fost in gluma, tu spune-i ca tii la ea chiar si asa.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

''Invito la un suc si o prajitura. SI spune-i cat de mult o iubesti''

| alygolf a răspuns:

Ai plecat? ai lasat-o cu ochii in soare?laughing)

| Dianafamous a răspuns:

Si pe mine ma cheama Dianahee hee... spune`i! ce mai astepti?