| mireladiana1 a întrebat:

Aș avea nevoie de ajutor!
Ziua mamei și a fratelui meu se apropie. Nu știu ce cadou să le fac.
Nu vreau să fie : Flori, accesorii, bijuterii, decorațiuni(bibelouri), felicitări făcute de mine sau cumpărate, poză în ramă, haine sau genți...

*** Aș dori să fie ceva drăguț, unic adică să se bucure mult de cadoul respectiv și să nu fie exagerat de scump!***

Orice părere e bine venită și chiar vă rog să vp dați cu părerea deoarece, poate chiar un răspuns banal pentru voi, poate fi cheia cadoului meu!
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Fluffy69 a răspuns:

Poate mamei tale nu trebuie sa ii cumperi un cadou, poate trebuie sa ii arati ca o iubesti, fa-i un tort happy

| mireladiana1 explică (pentru Fluffy69):

îți mulțumesc frumos. chiar mi-ai fost de ajutor.

5 răspunsuri:
| TheQuestionQuestionQuestion a răspuns:

Pai,te gandesti daca tu ai fi mama ta ce ti-ar placea? ii cumperi de exemplu:2 ciocolate milca, 1 coca cola,si ceva dulciuri vezi tu acolo,sincer daca as fi mama/tata, astea mi-ar placea, in niciun caz tablouri cu familia, flori, etc. funda? big grin

| AntoniaAndreea98 a răspuns:

Pentru mama ta, o rama cu voi doua si pentru fratele tau, o bratara personalizata, cu un mesaj pe ea. Sper ca am putut sa dau o mana de ajutor!

| mireladiana1 explică (pentru AntoniaAndreea98):

Scuze, dar, am scris mai sus că nu aș dori să fie gen : Rame cu poze, haine, etc.

| ralucap91 a răspuns:

Pentru mama ta cumpara o orhidee, costa in jur de 35-40 lei, dar o va avea mult timp, de 2-3 ori pe an infloreste. iti garantez ca va fi incantata. Iar pentru fratele tau, cumparai ceva jocuri, in functie de cati ani are. ori pentru a va juca impreuna, ori pentru calculator