| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, am ceva pe suflet ce tin în mine de foarte mult timp, acum 2 luni am fost pana la verișorul meu, el abia venit din Anglia de cateva zile, el având 22 de ani, și când am ajuns la el, înainte sa bat la ușa și sa întru în casa am observat ca perdeaua era puțin trasa într-o parte și l-am putut vedea pe verișorul meu cum se săruta cu mătușa (mama lui) am rămas blocat pe moment, nu știam cum sa reacționez sau ce sa fac, asa ca am plecat fără sa observe cineva ca am fost la ei și de atunci țin asta în mine și nu știu ce sa fac, m-aș duce la un psiholog sa ma descarc, mulțumesc anticipat pentru răspunsuri, ofer fundita.

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

" în 20 Iulie | Andreiis5521 a întrebat:
Salut TPU, am o mare problema, acum o săptămână, mama mi-a trimis din greșeală poze cu ea goală."

Ciudat cum ți se întâmplă ție toate lucrurile astea... Sigur nu sunt doar niște fantezii bolnave d'ale tale?

| Andreiis5521 a răspuns (pentru johnnny123):

Da, pozele cu mama încă le am în galerie, nici acum nu le am șters...
Ma simt ca naiba după amândouă faza, as merge la un psiholog.