| BlackFlowerzBoy a întrebat:

am nevoie de ajutor, urgent. Vreau sa-i cumpar o floare unei fete pe care o plac dar nu vreau sa-i iau trandafir pentru ca mi-a zis ca a primit foarte multi trandafiri de la baieti de cand se stie, vreau sa fiu ceva mai original. Ati putea sa-mi dati exemple de cateva flori care ar merge? Nu ma pricep, si as avea nevoie de sfatul unor fete. laughing Multumesc anticipat, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Everestcompany a răspuns:

Sunt baiat. Iti recomand sa ii cumperi o orhidee. Ce daca a mai primit trandafiri? Conteaza gestul si faptul ca iti pasa, nu floarea daruita(bine, nu floare de 2 lei). Procedeaza astfel: cumpara-i ori un buchet de trandafiri, care sa contina 5, 7 sau 9 fire de trandafir, ori o orhidee.

5 răspunsuri:
| Frrramboise a răspuns:

Lalele love struck sunt atat de dragute

| BiuL a răspuns:

Un crin, sau buchet de lalele ori o orhidee. Fara garoafe!

| Biiskrem a răspuns:

Frumos din partea ta.
http://gradina.acasa.ro/......13630.html

| izabela26inna a răspuns:

Poti sa ii cumperi: Frezie, Orhidee, Gerbera, Crini, Irisi sau Crizanteme! Sper ca te.am ajutat!

funda?

| Popa_Lorena_1999 a răspuns:

Ii foarte dragut ca te preocupa asta, mie sincer mi-ar placea sa primesc bujori, is draguti si miros foarte fain. Sper sa te ajute laughing