| Baies_Miruna_Andreea_1992 a întrebat:

am nevoie de un sfat. Acum cateva zile mama s-a suparat foarte tare pe mine si mi-a spus ca nu ma va ierta niciodata pentru asta. Adica chiar e adevărat ce a vrut sa spuna? Oare chiar nu ma va iertaniciodată? Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

o să-i treacă repede, e doar puțin supărată. la nervi se spun multe lucruri, nu neapărat sincere.

9 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Te va ierta.

| Doub a răspuns:

O să-i treacă, stai liniştită.

| R0R0 a răspuns:

Bineinteles ca te va ierta odata.
E mama ta si te iubeste
Doar cere-i scuze

| untu a răspuns:

Dar ce ia-i facut mamei tale de este asa de suparata asa incat sa nu te ierte? Raspunde-mi la un mesaj privat! Poate am sa te ajut sa caut o solutie ca sa poti indrepta situatie si o sa te ierte mama ta!

| Lawliet14 a răspuns:

Scumpo, te iarta sigur! O mama isi iubeste puii maxim. Cere-ti si tu iertare!

| pantera30 a răspuns:

Te va ajuta nu iti fa griji a fost ceva la suparare te duci la ea cu un buchet de flori iti ceribiertare si sigur va impacati. Secretul multa comunicare incercati sa fiti ca doua surori succes.

| Baies_Miruna_Andreea_1992 explică:

Motanel 14 i-am cerut scuze dar mi-a spus ca nu ma va ierta

| Baies_Miruna_Andreea_1992 explică:

TicuManuelCostel nu am nevoie de sfaturi pe privat, ok?

| Sorin278 a răspuns:

Normal ca o sa uite, si eu am avut probleme.Keep calm ca se rezolva de la sine.winking