| Neculae a întrebat:

Am o intrebare am o colega cu care ne intelegem ca frate si sora si vreau sa stiu daca ma place dar ea tot ascunde asta multi prieteni de ai mei imi spun ca vorbesc cu ea in fiecare seara despre asta si spune ca ma place dar nu vrea sa imi arate dau funda daca imi puteti spune cum sa aflu

Răspuns Câştigător
| luciana200972 a răspuns:

Dc si tu o placi si vrei sa fiti mai mult decat prieteni, fa primul pas, invit-o la un film/plimbare/inghetata, doar voi doi, spune-i ca ai vrea sa fiti ceva mai mult decat prieteni.