| Alaan12345532 a întrebat:

Salut TPU, am o problema, eu am 20 de ani și locuiesc cu mama mea și sora mea, mama e singura fr 6 ani de zile, și de vreo o luna în coace, a început sa umble prin casa foarte "sumar îmbrăcată" lenjerie uneori, sau doar un halat și goala pe dedesubt, sau uneori iese din duș goala și merge în camera ei, și de multe ori o aud cum se masturbează în baie tare, mama mea are 42 de ani, și m o întrebat de câteva ori dacă am ceva împotriva și am ca nu, ca bu știam ce sa zic, și mi-a zis ca pot merge și eu asa îmbrăcat prin casa ca n are nimic împotriva, și am mers și eu de câteva ori prin boxeri prin casa sau mai stăteam gol prin camera, dar suntem foarte deschiși unul fata de celalalt vb absolut orice, mergem împreună peste tot, bârfim orice, petrecem mult timp împreună, ce părere aveți, mulțumesc, eu sunt din Iași

Răspuns Câştigător
| 1onur a răspuns:

îmi pare rău că există așa ceva atât de murdar greșit bolnav...

Nu-i normal în nicio familie sa umbli in halul ăsta în preajma oric căruia sa fie nu-i normal sa umbli in fața copiilor familie tale in halul ăsta.și goală prin casa eu nu-mi pot da seama ce poate fi in mintea unui om de 42 de ani sa facă așa ceva atât de greșit din toate punctele de vedere...

| Alaan12345532 explică (pentru 1onur):

Nu știu, e ceva nou pentru mine, de aia vreau păreri...

8 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Lasă pornoacele, troll.

| StoicAnalysis a răspuns:

Cam dubioasa treaba, ce pot sa zic...E ceva destul de anormal oricum. Pana reusesti sa te muti, evita sa te mai uiti la mama ta cand merge asa prin casa si stai imbracat.
Apropo, nu cred ca era o informatie utila faptul ca ai zis de unde esti. Nu e ca si cum daca esti din Iasi, schimba cu ceva situatia. E anormal acest lucru oriunde ai fi. Inafara de triburile primitive si Alabama.

| Madaxo97 a răspuns:

E ceva total anormal, dacă e adevărat ce spui, mama ta are probleme la cap, încearcă să te ispitească, ar trebui sa îi fie rușine sa umble așa prin casă si ar trebui să fie mai discretă când se masturbează. Posibil s-a uitat prea mult la filme pentru adulți categoria stepmom-stepson, e bolnav ce face dacă e mama ta biologică, dacă era mamă vitregă mai ziceam, dar dacă e biologică, nu e de bine. Mai bine caută undeva sa te muti singur.

| Alaan12345532 explică (pentru Madaxo97):

Da, e mama mea biologica, și nu știu ce sa spun, de aia cer păreri, vb absolut orice, mergem peste tot, petrecem mult timp împreună, și de la un timp se comporta asa cum am precizat mai sus, și nu știu cum s-o abordez...

| Madaxo97 a răspuns (pentru Alaan12345532):

Pai nu o abordezi deloc, e scârbos, dezgustător, doar nu vrei sa faci sex cu ea sau ceva? Este incest, stii nu? Nu o aborda, stai departe de ea, nu ceda ispitei.

| Alaan12345532 explică (pentru Madaxo97):

Nu m-am gândit sa fac sex cu ea, doar nu știam cum s-o abordez, pana acum am mai făcut glume " sexuale" și râdeam doar, dar ea de la un timp...

| Alaan12345532 explică (pentru Madaxo97):

Și nu voi ceda ispitei, nu am cum sa fac asta...