| anonim_4396 a întrebat:

Azi am vn de la scoala si si ne-am oprit pentru a mai discuta.Am fost impreuna cu o alta clasa adica A(noi suntem B, ma rog)si am jucat adevar sau provocare pe kiss si acolo a fost si fostul meu prieten si m-am sarutat cu el, afand in vedere ca eu stiu sa joc teatru l-am sarutat si am fost indiferenta.Si cum sa fac sa nu mai simt nimic pentru el? fara raspunul sa-mi caut alt prieten. Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| mihaelutzza a răspuns:

Mai bine stai fara asteapta sa te caute prietenul pe tine nu tu pe el deoare ce dupa aia o sa creada ca esti disperata dupa baieti nu poti sta o zi fara sa ai pr sper sati fiu de folos te pop dulce!

5 răspunsuri:
| DعeutZa a răspuns:

Pai spune-i ca inca tii la el si poate o sa va impacati:*

| Sclipiciii a răspuns:

Da dar nu vreau sa ma impac cu el! nu stiu ce vad a el nu pot sa-mi explic

| MaDrogezCuPepsiCola a răspuns:

Impaca-te cu el!

| orangex a răspuns:

Nu il poti uita, oricat de mult ai vrea, asa ceva nu se poate, omul nu poate uita ca asa vrea el, iti sugerezi sa iti gasesti o ocupatie, filme, jocuri, un hobye si din pacate nu am ce sa-ti fac, dar sa-ti cauti alt prieten este cea mai buna alternativa. Iti recomand sa nu asculti muzica si sa nu frecventezi locuri prin care va duceati cand erati impreuna, acelasi lucru valabil si cu muzica, daca aveti vreo melodie sau ceva "al vostru" dai delete happy.