| SexyBeeBee a întrebat:

azi m-am certat cu familia si doar muzica ma calmeaza de obicei dupa o cearta. numai ca de data asata nu merge. as vrea sa stiu ce melodii ascultati cand sunteti in aceasta problema! cel mai recent raspuns cu melodii misto primeste funda! :* :* :*

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Muzica sa fie - fara rock-ul din ziua de astazi ca ma enervez mai rau ( nu la toate )

| William a răspuns:

Cand nicio melodie nu te calmeaza, asculta asta http://www.youtube.com/......ttp?/watch dar ai rabdare 30 de secunde sa isi faca efectul.

| thekillerboyka a răspuns:

Nu manele! sper. incearca ceva mai trist... ( eu ascult hip hop deci nu prea am cum sa te ajut) {nu ga nu ar fi melodii triste in genul meu dar nu o sati placa [probabil]}

| SexyBeeBee explică (pentru thekillerboyka):

Nu ascult manele, dar daca te rog ai putea sa imi lasi cate melodii hip-hip? ps: imi cam place acest gen :*

| VINTZU a răspuns:

De obicei ascult ceva in gen bullet - abravia blaxy girls- miss you sau ceva ce te calmeaza pe tine ar merge si ceva de genul ce te face sa plangi 3sudest alaturi de ingeri dar eu de obicei cand sunt nervos imi vien sa sparg peretii rolling on the floor

| TakanomeUtsukushi a răspuns:

Pai eu ascult jrock si visual kei (rock japonez) si rock normal si nu stiu daca tie iti place deci incearca sa asculti de zeci de ori melodia http://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU&ob=av2n Bobby McFerrin - Don't Worry Be Happy si la un moment dat o sa uiti dc te-ai certat la mine merge :D