| EU_6017 a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine cu niste sms-uri de La Multi Ani pentru fostul meu iubit?

Dau fundita!

>multumesc!<

:*:*

5 răspunsuri:
| Alessandra_1370 a răspuns:

Daca e fostul iubit, dc ii urezi la multi ani tinand cont ca poate v-ati despartit din cauza unei cere...happy

Răspuns utilizator avertizat
| Shery a răspuns:

"De ziua ta, iti urez sa gasesti alta mai buna ca mine! Desi... slabe sanse!" laughing

| alexeanca a răspuns:

Un simplu "La multi ani"e suficient. Daca te intinzi prea mult la vorba o sa creada ca cersesti o impacare iar gestul va parea penibil. Daca e baiat destept stie sa citeasca printre randuri si faptul ca ti-ai amintit de ziua lui ii va da de gandit daca e cazul. Daca nu, treci mai departe ca are balta peste!

| cryssbby a răspuns:

La multi ani...multa sanatate si succes. scurt si la obiect.