| LasaNumele a întrebat:

ce sa-i cumpar prietenei mele de ziua ei ( are 14 ani ). deja i-am cumparat un tricou cu minioni si o bratara de argint. ce as mai putea sa ii cumpar pana maine urgent va rog! ( in afara de buchetul de flori si ciocolata )

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Eu zic ca e suficient daca-i mai iei un buchet de flori si ciocolata. Chiar prea mult, foarte frumos din partea ta!

3 răspunsuri:
| CoMceN a răspuns:

Cumpara-i un ursulet mare de plus. Sau scoate-o in oras la un suc.

| neutrino a răspuns:

Cumpara-i repede si un lantisor, dar sa fie din aur.

mira
| mira a răspuns:

Ajunge.I-ai cumparat destul.