| NesteaB a întrebat:

Cum poti atrage atentzia unui >baiat? Funda)

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Fii tu insuti, apoi apeleaza la ptrieteni sau colegi sa-i deschida ochii da?

| Andreutza016 a răspuns:

Buna! Pai incearca sa te faci placuta in preajma lui, fii zambitoare ...intr-un cuvant fii binedispusa si tu insati. Dar lasa-l pe el sa faca primul pas nu fi tu cea insistenta. Funda happy?

| pcris a răspuns:

Baietii sunt relativ usor de atras. Nu iti fa probleme. happy

| pcris a răspuns:

Depinde de tine ce baieti atragi insa. Si ar trebui sa te gindesti la asta serios dupa ce iti termini studiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu
vobeste ceva in interesul lui. FUNDA

| denydenisuka a răspuns:

Buna.Aranjeaza-te cu multa crija.in momentul cand il vezi te uiti la el, ii zambesti si te duci la el si ii spui un simplu ''Buna''. Daca si el te place iti va raspunde si v-a intra in conversatie.multa bafta... FUNDA?